Instagram Hikaye(Stories) Nedir?

Instagram Hikaye(Stories) Nedir?

30 Oca `17 3076 İnstagram

Herkesin sıklıkla kullandığı sosyal medya hesaplarından olan instagram geçtiğimiz günlerde benzerine snapchatde rastladığımız bir özelliği ile güncellendi. Bu özellik instagramda hikaye olarak adlandırıldı ve kullanıcılara eğlenceli bir seçenek oluşturdu. Burada instagram kullanıcıları kendi profillerinde paylaşmış oldukları yazı ve videolardan farklı olarak yirmi dört saat sonrasında paylaşılanların silinmesi söz konusudur. Snapchatten farklı olarak instagram hikaye kısmı paylaşılan video ve resimler üzerinde farklı emojiler koyabiliyor renkli kalem seçenekleriyle üzerinde oynamalar yapabiliyor efekt koyup farklı renler almasını sağlayabiliyorlar. Yazının devamını okumak için "Devamını Oku" butonuna basınız.

Instagram’da Takipçi Kazanmak Nasıl Olur?

Instagram’da Takipçi Kazanmak Nasıl Olur?

23 Oca `17 3258 İnstagram Takipçi

Sosyal medya kullanımının artık ihtiyaç olduğu şu günlerde, sosyal medya popülerliği hemen hemen her gencin istekleri arasındadır. Hızlı veri akışı sağlaması, eğlenceli ve faydalı bilgileri bir arada bulundurması sebebi ile yoğun bir kullanıma sahip olan ınstagram uygulamasında popülerliğinizi arttırmanın yolları elbet de var fakat biraz zaman ve uğraş istediğini söylersek yanlış bir şey söylemiş olmayız. Biz Instagram takipçisi satışı yapan site olarak, takipçi sayısı arttırma garantili veya beğeni sayısı arttırma garantili paketlerimizden size uygun olanını satın alarak Instagram popülerliğinizi arttırabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken sitemizde ki, instagram takipçi satın al hizmetinden faydalanmak. Sitemiz üzerinden sadece takipçi satın alarak takipçi sayınızı arttırabileceğiniz gibi, fotoğraflarınıza beğeni satın alarak fotoğraflarınızın beğeni sayısını da arttırabilirsiniz. Yazının devamını okumak için "Devamını Oku" butonuna basınız.

Instagram Gerçek Takipçi Satın Almak Nasıl Olur?

Instagram Gerçek Takipçi Satın Almak Nasıl Olur?

14 Oca `17 3296 İnstagram Takipçi

Instagram son zamanlarda en çok tercih edilen sosyal medya araçlarının başında yer almaktadır. Durum böyle olunca insanlar Instagram sayfalarında sık sık video ve resim paylaşmaktalar. Eğer bir Instagram kullanıcısıysanız, siz de instagramınızda paylaştığınız resim ve videoların beğenilmesini ve herkes tarafından görülmesini istersiniz. Fakat eğer çevrenizde ve sosyal medya da popüler bir insan değilseniz bu sizin çabalarınızla pek mümkün değildir. İşte biz sizin çabalamamanız için, sizin yerinizi sizi popüler be fenomen bir instagram kullanıcısı yapıyoruz. Üstelik bunu yaparken de sizden çok düşük bir meblağ ücret talep ediyoruz. Yazının devamını okumak için "Devamını Oku" butonuna basınız.