SIK SORULAN SORULAR

turkinstagram.com'dan sipariş geçmeden önce sık sorulan sorular sayfamızdan genel olarak sorulan sorulara göz atabilirsiniz.

Sipariş esnasında veyahut sonrasında şifre vermem gerekiyor mu?
Kesinlikle Hayır! Biz turkinstagram.com olarak kesinlikle müşterilerimizden şifre talep etmiyoruz. Sipariş esnasınız da instagram kullanıcı adı, fotoğraf(video) url adresinizi paylaşmanız, bizim siparişinizi tamamlamamız için yeterli olucaktır.
Verdiğim profil adresim bir başkası tarafından bilinecek mi? Takipçi, beğeni aldığım belli olucak mı?
Kesinlikle Hayır! Kurumsal misyonumuzu tamamiyle müşteri - tüccar gizliliği arasında tutulmasına çok özen göstermekteyiz. Bilgileriniz asla üçüncü şahış kimselere ulaş(a)maz.
Profilimden reklam veya farklı paylaşımlar yapılacak mı?
Hayır! Sipariş için sadece instagram kullanıcı adı, fotoğraf(video) url adresinizi istediğimiz için hesabınıza müdahele edilmesi bu açıdan imkansızdır. Bundan ötürü gönül rahatlığı ile sitemizden sipariş geçebilirsiniz.
Var olan ödeme yolları neler, nasıl ödeme yapabilirim?
turkinstagram.com olarak kullanıcılarımıza en iyi hizmeti sunmak açısından websitemiz de 3D Secure ile Kredi Kartı Ödeme, Mobil Ödeme ve Havale & EFT ödeme yöntemleri mevcuttur.
Ödeme bilgilerim(kredi kartı) sizin ile ne kadar güvende?
Şirketimiz ödeme sistemlerinde PAYTR kullanmaktadır. PAYTR, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından tanınan lisanslı bir kuruluştur. Yasalar gereği kesinlikle müşteri kart bilgileri aracı siteler tarafından kaydı tutulamaz.
Mobil Ödeme ile ödeme yapmam mümkün mü?
turkinstagram.com olarak kullanıcılarımıza en iyi hizmeti sunmak açısından websitemizde Mobil Ödeme seçeneği mevcuttur.
Siparişim ne kadar zamanda teslim olucak?
Sistemimizde yer alan tüm paketlerimizde maksimum süre olarak ne kadar sürede tamamlanacağı yazmaktadır fakat ortalama istisnai durumlarda(müşteri bazlı) siparişlerin teslimiyeti en geç pakette yazan süreyi 1(bir) saat aşabilir.
Takipçilerimde düşüş yaşayacak mıyım ya da ne kadar düşüş yaşayacağım?
Bizim sağladığımız türk takipçiler tamamen gerçek ve aktif insanlardan oluşmaktadır, bundan ötürü profilinizde paylaşımlarına bağlı oran ile düşüşlerin görülmesi olağandır. Kesin olmamak ile birlikte bu düşüşün ilk iki hafta içinde maksimum alınan siparişe göre %10 olduğu bilinmesi gerekmektedir. Ancak biz turkinstagram.com olarak bu iki hafta içerisinde kaybettiğiniz takipçilerinizi 15 gün içerisinde bir kereye mahsus tekrar sağlıyoruz.
Yabancı yada türk bot takipçi nedir?
İnstagram "Bot" Takipçi; bir kişi tarafından değilde yapay zeka(sistem) üzerinden açılmış kişiye ait olmayan hesaplardır. Müşterilerimiz tarafından daha çok sayı kalabalığı yapması açısından tercih edilir. Bu takipçilerde düşüş kesinlikle olmaz. Hemen satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.
Türk takipçiler gerçek mi? Nasıl beni takip edecek?
Sağladığımız türk takipçiler kesinlikle %100 gerçek ve aktif kişilerden oluşmaktadır. turkinstagram.com tarafından size sağlanan kullanıcılar instagramı anlık, sürekli kullanan profillerden oluştuğu için profilinizi beğenmediği zaman takibi bırakma ihtimali oluşmaktadır. Profiller sizi ilk aşamada kesinlikle isteyerek takip etmektedir fakat daha sonra paylaşımlarınız kişi tarafından "tamamen kendi algısına yanlış olduğunu düşünürek" takibinizi bırakabilir fakat turkinstagram.com bunun telafisini garanti ediyor. Hemen türk takipçi satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.
Neden turkinstagram.com'u seçmeliyim?
turkinstagram.com tamamen müşteri memnuniyetini prensip edinmiş kurumsal kimliğe sahip bir kuruluştur. Bizim için öncelik olan şey para değil size sağladığımız hizmetten memnun olmanızdır. Daha detaylı bilgi için bu yazıyı okuyunuz.