Instagram’da Profilini Büyütme (Yükseltme) Nasıl Yapılır?

Instagram’da Profilini Büyütme (Yükseltme) Nasıl Yapılır?

07 Ara `19 519 İnstagram

Çağımızda artık internetin ve mobil iletişim cihazlarının yaygınlaşması ile birlikte birçok şey gerçekten artık eski zamanlara göre büyük farklılıklar göstermektedir. Birçok sektör bu durumdan etkilenmiş ve yeni nesil tanıtım ve reklam anlayışı doğmuştur. Hatta sosyal medyanın gelişmesi ile birlikte bugün bu mecrayı görmezden gelen hiçbir firma ya da organizasyon ayakta kalamaz hale gelmiştir. Çünkü artık tamamen bir sosyal medya dünyasında yaşamaktayız. Instagram, facebook, twitter gibi sosyal medya mecraları dünya çapınca milyonlarca insanı aynı platform altında buluşturmayı başarabilmektedir. Bu sosyal medya araçlarından birisi olan instagram gerek bireylerin, gerekse sanatçıların ya da firmaların ürünlerini tanıtabildikleri en önemli platformlardan birisidir. 90 milyondan fazla kişinin kullandığı İnstagram sayesinde iyi bir profil yaratarak görünür olabilir ve siz de ürünlerinizi dünyaya tanıtabilirsiniz.

Instagram Hikaye(Stories) Nedir?

Instagram Hikaye(Stories) Nedir?

30 Oca `17 3340 İnstagram

Herkesin sıklıkla kullandığı sosyal medya hesaplarından olan instagram geçtiğimiz günlerde benzerine snapchatde rastladığımız bir özelliği ile güncellendi. Bu özellik instagramda hikaye olarak adlandırıldı ve kullanıcılara eğlenceli bir seçenek oluşturdu. Burada instagram kullanıcıları kendi profillerinde paylaşmış oldukları yazı ve videolardan farklı olarak yirmi dört saat sonrasında paylaşılanların silinmesi söz konusudur. Snapchatten farklı olarak instagram hikaye kısmı paylaşılan video ve resimler üzerinde farklı emojiler koyabiliyor renkli kalem seçenekleriyle üzerinde oynamalar yapabiliyor efekt koyup farklı renler almasını sağlayabiliyorlar. Yazının devamını okumak için "Devamını Oku" butonuna basınız.

Instagram’da Takipçi Kazanmak Nasıl Olur?

Instagram’da Takipçi Kazanmak Nasıl Olur?

23 Oca `17 3456 İnstagram Takipçi

Sosyal medya kullanımının artık ihtiyaç olduğu şu günlerde, sosyal medya popülerliği hemen hemen her gencin istekleri arasındadır. Hızlı veri akışı sağlaması, eğlenceli ve faydalı bilgileri bir arada bulundurması sebebi ile yoğun bir kullanıma sahip olan ınstagram uygulamasında popülerliğinizi arttırmanın yolları elbet de var fakat biraz zaman ve uğraş istediğini söylersek yanlış bir şey söylemiş olmayız. Biz Instagram takipçisi satışı yapan site olarak, takipçi sayısı arttırma garantili veya beğeni sayısı arttırma garantili paketlerimizden size uygun olanını satın alarak Instagram popülerliğinizi arttırabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken sitemizde ki, instagram takipçi satın al hizmetinden faydalanmak. Sitemiz üzerinden sadece takipçi satın alarak takipçi sayınızı arttırabileceğiniz gibi, fotoğraflarınıza beğeni satın alarak fotoğraflarınızın beğeni sayısını da arttırabilirsiniz. Yazının devamını okumak için "Devamını Oku" butonuna basınız.