Instagram Hesap Gizliliği Nasıl Kaldırılır?

Instagram Hesap Gizliliği Nasıl Kaldırılır?

05 Kas `16 3931 İnstagram

Özellikle genç yaşlı pek çok kişinin resimlerini ve albümlerini sevdikleri ile ve kendisini takip edenler ile paylaştığı bir uygulama olan instagram aynı zamanda iletişim aracı olarak da kullanılabilir hale gelmiştir. Günümüzde internet kullanımının yaygın bir şekilde cep telefonlarında dahi yerini almış olması da göz önünde bulundurulduğunda, anlık fotoğraf ve albüm paylaşımı için belki de en etkili sosyal paylaşım ağı olarak instagram kullanılmaktadır diyebiliriz. Yazının devamını okumak için "Devamını Oku" butonuna basınız.

Sosyal Medya’da Instagram Nedir, Gücü Nedir?

Sosyal Medya’da Instagram Nedir, Gücü Nedir?

05 Kas `16 3000 İnstagram

İnternet kullanımın hemen her eve girmesinin yanı sıra, zaman içinde artık taşınabilir cihazlar sayesinde her an yanımızda oluşunu da göz önünde bulundurduğumuzda belki de en iyi iletişim aracı olarak düşünebiliriz. Yediden yetmişe hemen herkesin artık bir cep telefonu olduğu ve bunların ciddi bir çoğunluğu da akıllı telefon ve internet bağlantısına sahip olduğu da düşünüldüğünde dünya üzerinde milyonlarca kişinin internet üzerinden bir şekilde iletişim halinde olduğu da ortaya çıkmaktadır. Bunun yanı sıra internetin kullanım alanları arasında sosyal medya olarak da adlandırdığımız direkt olarak anlık iletişim ve paylaşım sistemleri de hızlı bir şekilde yerini almıştır. Milyonlarca sosyal medya hesabı hemen her kullanıcının da en az 1 tane sosyal medya hesabı düşünüldüğünde bahsi geçen etkinin boyutu ortaya çıkmaktadır. Yazının devamını okumak için "Devamını Oku" butonuna basınız.

Kurumsal Firmalar İçin Instagram‘ın Önemi Nedir?

Kurumsal Firmalar İçin Instagram‘ın Önemi Nedir?

05 Kas `16 2888 İnstagram

Günümüz internet kullanıcılarının yoğun bir şekilde bu alışkanlıklarını gündelik hayatlarına da dahil etmeye başlaması ile birlikte, hemen herkes tarafından bilinir ve tanınır hale gelmiştir. Özellikle bireysel kullanıcıların yaygınlaşması beraberinde dolaylı olarak kurumsal firmaların da sosyal ağları aktif olarak kullanması gerekliliğini ortaya koymuştur. Bu gereksinim, tüketim toplumuna kendi marka ve ürünlerini tanıtmanın hem kolay hem hızlı hem de ekonomik bir yolu olarak ortaya çıkmasından da ileri gelmektedir. Bu nedenle diyebiliriz ki bugün hemen her kurumsal firma için instagram önemli bir hal almıştır. Yazının devamını okumak için "Devamını Oku" butonuna basınız.