Havale ile Ödedim Yaptım, Şimdi Ne Olacak?

18 May `17 11423 Turkinstagram

Öncelikle firmamız aracılığı ile instagram takipçi ve instagram beğeni satın aldığınız için teşekkür ederiz.

Bu yazımızda, siparişiniz esnasında “Havale ile Ödedim” butonuna basıldıktan sonraki aşamaları sizlere anlatmaya çalışacağız. Bu makalede anlatılan aşamalar, aynı zamanda siparişinizin onay sürecini, dilediğiniz şekilde bilgilendirmelerinizi ve siparişin tamamlanmasını da anlatmaktadır.

  • Ödeme Yaptım ve "Havale ile Ödedim" Butonuna Bastım

Havale işleminizi gerçekleştirdikten sonra, en geç 1 saat içinde siparişiniz onaylanacaktır. Siparişin onaylanmasının hemen ardından ise; bildirdiğiniz iletişim yolları ile (email, sms ) bir onay mesajı da alacaksınız. Devam eden süreç ise; satın almış olduğunuz pakette belirtilen süreç zarfında tamamlanacaktır.

  • Ödeme Yapmadan "Havale ile Ödedim" Butonuna Bastım

Herhangi bir sorun teşkil etmiyor. Tek yapmanız gereken ilgili mail adresinizi kontrol etmeniz olacaktır. Sizlere ödeme yapabileceğiniz banka hesap numaralarımızı ve diğer ödeme yöntemlerimizi içeren bir e-posta gönderilecektir. İlgili maildeki banka hesaplarımızdan herhangi birini kullanıp, siparişinizin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

  • Hızlı Ödeme Onayı için

Ödemelerinizin daha hızlı onaylanması için, havale yöntemini seçebilir ve havale işlemleriniz esnasında açıklama kısmına sizlere siparişiniz esnasında verilen referans kodunu girebilirsiniz. Ödeme onay sürecini bu sayede kısaltabilirsiniz.

  • Anlık Ödeme Onayı için

TurkInstagram firmamız sizlere benzersiz bir hizmet sunmak için pek çok alt yapıyı bir araya getirmiştir. Pek çok müşterimiz anlık ödeme onayı de dahil olmak üzere farklı konularda da bizlere ulaşmak istemektedir. Bu nedenle; 7/24 hizmet veren E-Mail/Ticket sistemimiz aktif hale getirilmiştir. Buradan bizimle günün her saati, mesai saati mefhumu tanımadan iletişim kurabilirsiniz. Siparişiniz esnasında sizlere gönderilen mail içeriğimizde ilgili destek hattı linkine ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra; dilerseniz müşteri panelinizden de üyelik bilgileriniz ile ticket sistemine ulaşabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Müşteri panelinizden, “Yeni Destek Talebi Gönder” sekmesini kullanarak talep ve ödeme bildirimlerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz.

Daha kolay ve herhangi bir yazışma yapma gereği duymadan anlık onay almak için ise; Her gün 10.00 – 24.00 saatleri arasında WhatsApp iletişim hattımızı da kullanarak anında ödeme onayı alabilirsiniz.