Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Nasıl Ödeme Yapabilirim?

02 Nis `16 16310 Turkinstagram

TurkInstagram ailesi olarak sizlere instagram takipçi satın alma ve instagram beğeni satın alma hizmetlerini sunmaktayız. Bu hizmeti satın almak için ise öncelikle sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. bu aşamadan sonra ihtiyacınız olan farklı ihtiyaçlara göre detaylandırılmış paketlerimizden bir yada bir kaçını alışveriş sepetinize ekledikten sonra “Şimdi Satın Al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Yeni açılan ekranda sizlerden instagram hesabınıza ait kullanıcı adını girmeniz istenecektir. “Devam Et” butonu ile bir sonraki aşamaya geçişiniz otomatik olarak gerçekleşecektir.

Bir sonraki aşamada fatura bilgilerinizi girmeniz istenecektir. Burada özellikle yıldızlı alanların boş geçilmemesi gerekmektedir. Bu bilgiler sizinle ödeme sonrası iletişim için de gerekli olacaktır.

Bir sonraki aşamada ise hangi yöntem ile ödeme yapacağınızı seçebilirsiniz. Ödemelerinizi ister 3D Secure Kredi Kartı ile ister banka hesaplarımıza Havale/Eft yöntemi ile isterseniz de Mobil Ödeme ile yapabilirsiniz.

Bu aşamada Kredi kartı ve Mobil Ödeme ile ödeme yaptığınızda anında ödeme onayı gerçekleşmektedir. Banka Havale yöntemini kullanmak isteyen müşterilerimiz ise karşılarına çıkan hesap numaralarımızdan herhangi birisine ilgili ödemeyi yapıktan sonra “Havale ile Ödeme Yaptım” butonuna tıklaması yeterli olacaktır. Havale ile ödeme işlemlerinde onay süreci 1 saat olup, dilerseniz Müşteri panelimizdeki "destek sistemi" ya da “whatsapp” hattımızdan anlık ödeme onayı talep edebilirsiniz.

Videolu Gösterim: