Instagram Profili Gizleme ve Gizliliği Kaldırma

Instagram Profili Gizleme ve Gizliliği Kaldırma

03 Kas `16 3065 İnstagram

Instagram hesabınızda paylaşımlarınızın sadece belirli kişilerde görülmesini isteyebilirsiniz. Özellikle kişisel verilerinizin, paylaşımlarınızın ve fotoğraflarınızın sadece siz ve sizin belirlediğiniz kişilerce görülmesini istiyorsanız öncelikle profilinizi gizlemeniz gerekmektedir. Gizlemiş olduğunuz profiliniz sadece size ve sizin hali hazırdaki takipçilerinize açık bir hal alacaktır. Tanımadığınız, hali hazırda sizin takipçiniz ya da sizin takip ettiğiniz birisi olmayanların kesinlikle sizin fotoğraf ve albümlerinizi göremeyecektir. Bunu isterseniz hesabınızı açtığınız anda isterseniz de ilerleyen zamanlarda yapabilirsiniz. Yazının devamını okumak için "Devamını Oku" butonuna basınız.

İnstagram’da Engellediğim Kişileri Nasıl Görürüm?

İnstagram’da Engellediğim Kişileri Nasıl Görürüm?

03 Kas `16 2806 İnstagram

Popüler sosyal ağ uygulamaları arasında gösterebileceğimiz instagram aynı zamanda uygulama kullanıcılarına sağladığı kolaylıkları da beraberinde getirmektedir. Özellikle kullanıcıları arasında bir ağ oluşturmasının yanı sıra, her kullanıcının kendisine has olan özelliklerini de ortaya çıkarması pek çok kullanıcı için oldukça cazip bir hal almaktadır.

Öncelikle belirtmeliyiz ki bu tip sosyal ağ uygulamaları, ister istemez kullanıcı kitlesinin artması ile birlikte ortaya bazı sorunları da getirmektedir. Pek çok kullanıcının bazı diğer kullanıcıları engelleme isteği, kendi profilini görmelerini engelleme isteği gibi özellikler artık gereksinim olarak da kabul edilmektedir. Bunun yanı sıra instagram gibi kişilerin aynı zamanda birbirlerini takip ettiği bir uygulamada, takip sınırının da olması ister istemez kullanıcıların bazı takipçilerini engellemek sureti ile olası sınırlara takılma riskini de azaltma ihtiyaçlarını sağlayabilmektedir. Yazının devamını okumak için "Devamını Oku" butonuna basınız.

Instagram ile Kullanılan Popüler Uygulamalar Nedir?

Instagram ile Kullanılan Popüler Uygulamalar Nedir?

02 Kas `16 2612 İnstagram

Instagram gibi popüler fotoğraf, albüm paylaşımı ve sosyal ağında kullanıcı talepleri doğrultusunda geliştirilen ek uygulamalara da yer verilmiştir. Özellikle kullanım kolaylığı sağlamaları, anlık bildirileri akıllı telefonlarca takip edilebilir hale getirmesi gibi nedenler ile bu uygulamalar da ayrıca önem kazanmaya ve beğeni görmeye başlamıştır diyebiliriz. Pek çoğu ücretsiz olarak sunulan bu ek uygulamalar; instagrama kullanım kolaylığı sağladığı gibi ayrıca kendi bünyelerinde ekstra özellikleri de beraberinde getirmektedir. Yazının devamını okumak için "Devamını Oku" butonuna basınız.