Kurumsal Firmalar İçin Instagram‘ın Önemi Nedir?

Kurumsal Firmalar İçin Instagram‘ın Önemi Nedir?

05 Kas `16 3131 İnstagram

Günümüz internet kullanıcılarının yoğun bir şekilde bu alışkanlıklarını gündelik hayatlarına da dahil etmeye başlaması ile birlikte, hemen herkes tarafından bilinir ve tanınır hale gelmiştir. Özellikle bireysel kullanıcıların yaygınlaşması beraberinde dolaylı olarak kurumsal firmaların da sosyal ağları aktif olarak kullanması gerekliliğini ortaya koymuştur. Bu gereksinim, tüketim toplumuna kendi marka ve ürünlerini tanıtmanın hem kolay hem hızlı hem de ekonomik bir yolu olarak ortaya çıkmasından da ileri gelmektedir. Bu nedenle diyebiliriz ki bugün hemen her kurumsal firma için instagram önemli bir hal almıştır. Yazının devamını okumak için "Devamını Oku" butonuna basınız.

Nasıl Sosyal Medya Fenomeni Olunur?

Nasıl Sosyal Medya Fenomeni Olunur?

04 Kas `16 3148 İnstagram

İnternet bağlantısının artık cep telefonlarında da kolaylıkla kullanılabilir olmasının yanı sıra, özellikle genç yaşlı demeden hemen her yaş grubuna hitap ediyor hale gelmesi de benzersiz bir şekilde sosyal medya kullanımının artmasını da beraberinde getirmiştir. Sosyal medya aynı zamanda bir çeşit popülarite yani fenomenlik aracı haline de gelmiştir. Özellikle genç ve yetişkin kesimin yoğun bir şekilde neredeyse her gün ve hatta günde birden fazla kez sosyal medya hesaplarındaki hareketleri takip ettiği de bir gerçektir. Sosyal medya aracılığı ile çok sayıda paylaşım ile sevdikleri ile iletişim halinde olanlardan tutun da ticari faaliyetlerini sunmak, tanıtmak ve müşteri portfoyünü geliştirmek isteyenlere kadar çok sayıda farklı amaç için de kullanılabilmektedir. Yazının devamını okumak için "Devamını Oku" butonuna basınız.

Instagram’da Birini Engelleme ve Engeli Kaldırma

Instagram’da Birini Engelleme ve Engeli Kaldırma

04 Kas `16 2934 İnstagram

Son günlerde özellikle kullanıcı kitlesinin hızlı bir şekilde artmasının ardından instagram kullanıcılarının diğer kullanıcıları engelleme ve engeli kaldırma sorunları da ortaya çıkmaya başlamaktadır. En başta bilinmesi gereken şey şudur ki; engellediğiniz herhangi bir kullanıcının tekrar engelini açmak için hesabınıza giriş yaptıktan sonra ilgili profile erişim sağlamak ve engeli kaldırmak gerekmektedir. Engellediğiniz kişi kati surette sizin paylaşımlarınızı göremez, sizi takip edemez ve beğeni gönderemez. Yazının devamını okumak için "Devamını Oku" butonuna basınız.