Youtube'dan Video Nasıl İndirilir?

Youtube'dan Video Nasıl İndirilir?

16 Eyl `20 2166 Turkinstagram

İnternet ortamında en çok tercih edilen sitelerin başında yer alan youtube artık televizyonların yerini aldığına göre insanlar şu soruyu sormaya başladı. Youtube üzerinden izlediğimiz videoları nasıl indirebiliriz? Dinlediğimiz şarkıları nasıl mp3 olarak kaydedip telefonlarımıza zil sesi yapabiliriz? Bu sorularının tüm cevaplarını bu rehberimiz sonucunda öğreneceksiniz. Normal şartlarda YouTube Premium kullanıcılarına sunulan video indirme işlemini herhangi bir ücret ödemeden her insanın yapabilmesi uzun zamandır mümkün. İşte karşınızda programsız youtube video indir 2020 rehberi!

YouTube video indirme nasıl yapılır?

YouTube video indirme için birden fazla yöntem bulunmaktadır. Bu rehberde programsız bir halde youtube videolarını nasıl indirebileceğinizi öğrenirken, iOS ve Android cihazlarda bu işlemi nasıl yapacağınız bilmiyorsanız telefonunuzun IOS Appstore veyahut Google Play marketinde “YouTube Video Download” başlıklı uygulamalar size bu konuda sorunsuz yardımcı olacaktır. Bu rehber de ise bilgisayarınız üzerinden ücretsiz nasıl indireceğinizden bahsedeceğiz.

YouTube programsız video indirme işlemleri için en çok tercih edilen web sitesi loader.to adresi üzerinde nasıl indirme yapabileceğinizi görmek için lütfen aşağıdaki dikkatle yapınız.

  1. Ilk olarak burayı tıklayarak websiteyi açıyoruz.
  2. Ardından indirmek istediğiniz youtube videosunun url adresini karşınıza çıkan boş alana yazınız ve indirmek istediğiniz türü seçiniz.
  3. Bir youtube çalma listesinde tüm videoları istiyorsanız Playlist Start alanında bulunan sayıları çalma listenize göre düzenleyerek indirmeye başlayabilirsiniz.

Bu Youtube video indirme rehberi sayesinde dilediğiniz filmi, videoyu bilgisayarınıza indirerek full izleme keyfini çevrimdışıyken bile yaşayabilecek, donma ve reklam sorunu yaşamadan keyifle izleyebileceğiniz.YouTube’dan indirdiğiniz videolar şimdilik 720P olarak inmektedir. Eğer 4k, 2k yada Full HD olarak videoyu indirmek istiyor iseniz, YouTube Premium hizmetine abone olmanız ve videoları direkt olarak uygulama içerisine indirmeniz gerekmektedir.