Neden Turkinstagram?

Neden Turkinstagram?

22 Eki `16 5338 Turkinstagram

Sosyal ağların günlük hayatta hızlı ve yaygın bir şekilde kullanılmaya başlaması beraberinde pek çok kullanıcının milyonlara hitap edebilecekleri bu ortama daha fazla katılım göstermek istemesini de getirmiştir. Özellikle son günlerde artan marka tanıtım furyası da düşünüldüğünde, instagram gibi fotoğraf ve albüm paylaşımı yapılan sosyal ağların çok daha verimli ve kullanılır hale gelmesini de sağlamıştır diyebiliriz. Bu durum beraberinde ilgili fotoğraf albümü ve paylaşımların daha fazla kitleye ulaştırılması çabasını da getirmiş ve tanıtım amacıyla da kullanılabilir hale gelmiştir. Ülkemizde ve dünyada çok sayıda firmalar ise bu hizmeti profesyonel olarak sağlayabilmektedir. Yani sizin marka ve tanıtımlarınızı kolay bir şekilde anında binlerce ve hatta on binlerce kişiye ulaştırabilmekte, beğenilerini sağlayabilmekte ve dolayısı ile de sizin tanınmış bir markaya sahip olmanızı sağlamaktadır.

Turkinstagram firmamız ise bu konuda hem bireysel hem de ticari faaliyet gösterenlere tam bir destek hizmeti sunmaktadır. İster yeni açılmış bir işletmenize ait tanıtım çabası içinde olun, isterseniz mevcut firmanızın tanınırlığını artırmak amacıyla olsun Turkinstagram sizlere ihtiyacınız kadar instagram beğeni ve instagram takipçisi sağlayabilmektedir. Firmanızın reklam bütçesinden ayıracak olduğunuz tutar doğrultusunda sizlere istediğiniz adette ister takipçi sağlayabilmekte isterseniz de direkt olarak paylaşımınızın beğenisini sağlamaktadır. Teknik ekibi sayesinde profesyonel olarak bu hizmet sunulmakta olup, tamamen doğal yöntemler ile de desteklendiği için, uzun süre kalıcı bir şekilde hizmet sağlanmış olmaktadır. Bilindiği üzere sanal ortamda bu tip beğeni ve takipçi temini eden firmaların farklı alt yapıları sayesinde hizmet verebilmektedir. Turkinstagram ise tamamen kendine ait bir sistem üzerinden bu hizmeti sunuyor olması onun farklılığını ortaya koymaktadır. Bunun yanı sıra sadece sanal bir takipçi ve beğeni hizmeti değil aynı zamanda doğal yollar ile de büyümenizi hedeflediği için, yapılan çalışmanın uzun süre kalıcı ve daimi olması konusunda gereken alt yapıyı oluşturmaktadır.

Turkinstagram yine sadece kendi iş hacmi doğrultusunda çalışma yaptığı için, satın alacak olduğunuz beğeni ve takipçi sayısını yine istediğiniz süre zarfında hesabınıza yönlendirmektedir. Yani bir anda büyüyen on binlerce kitle yerine daha doğal bir görünüm sağlayan; bu on binlerin günlere bölünmesi imkânını da sağlamaktadır. Firmamızın sağladığı instagram beğeni ve instagram takipçilerin kalıcı olmasını sağlayan yöntemlerden bir tanesi de budur. Bunun yanı sıra ilgili takipçi ve beğeni temini için istediğiniz profilleri seçebilme lüksüne de sahipsiniz. Hitap etmek istediğiniz kesimi yine kendi seçimleriniz doğrultusunda seçebilirsiniz. Sadece fotoğraf ve albümlerinizin tanıtımı değil aynı zamanda firmanız için hazırlamış olduğunuz tanıtım videosunun da istediğiniz kadar kişiye Turkinstagram sayesinde instagram izlenme paketleri sayesinde izletebilirsiniz. Özellikle lokalizasyon seçimi şansınız sayesinde; Türk kullanıcıları hedeflemeniz durumunda sizlere sadece ve sadece instagram türk kullanıcıların beğenisi sunulacaktır.