Instagram’da Keşfet Sekmesine Nasıl Çıkılır?

Instagram’da Keşfet Sekmesine Nasıl Çıkılır?

30 Eki `16 2508 İnstagram

Sosyal ağlarda tanıtım yapmanın, popülariteyi artırmanın ve belki de firmalar tarafından kullanılan marka tanınmışlığını artırmanın en kolay ve önemli yollarından bir tanesi olarak kabul edilen instagram keşfete çıkmak, aynı zamanda pek çok kullanıcın bir fenomen olma yolunda önem verdikleri bir özelliktir. Instagram kullanıcıları arasında hızlı bir şekilde kullanımı artan bu özellik, özellikle son sürümü ile daha fazla kullanıcıya hitap etmeye başlamıştır. “KEŞFET butonu çok sayıda farklı kullanıcıya hitap etmenizi sağlayan, ürün, marka ve kişi tanıtımını da kolaylaştıran bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır.

“KEŞFET” butonunda görünür olmak aynı zamanda hedef kitlesi seçilebilir, istenilen zaman dilimlerinde görünebilir bir reklam ortamı olarak da düşünülebilir. Bu sekmeye çıkılması durumunda aynı zamanda hesabınızda fotoğrafların beğeni sayısında hızlı bir şekilde artış sağlamanızı da sağlayacaktır. Benzer şekilde takipçilerinizin de hızla artmasını bu sekmede yer almak sureti ile sağlayabilirsiniz.

TurkInstagram aracılığı ile “keşfet” butonu özelliklerini hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz. Kurumsal açıdan bakıldığında Firmanıza ait logo, marka ve ürünlerin hızlı bir şekilde beğeni almasını sağlayabilir, firmamız tarafından sağlanan yerel yani hedef kitlenize uygun takipçiler sayesinde kazanç ortamınızı artırabilirsiz. Bu butonda aktif olmak beraberinde otomatik beğeni almanızı da sağlayacaktır. 7'den 70'e istediğiniz kriterleri kendiniz belirleyeceğiniz şekilde instagram türk takipçi temin etmenizi de sağlayacaktır.

TurkInstagram firmanıza sağlayacağı instagram takipçi satın alma ve instagram beğeni satın alma sayesinde hızlı bir şekilde popülariteye ulaşabilirsiniz. Yine sizin belirleyeceğiniz ve limitler dahilindeki hızlı büyüme sayesinde; ticari anlamda marka tanınırlığı ve popülaritenizi artırabilir ve bu işlemler için bir dizi bilgi edinmenize, uygulayıcı temin etmenize, bot temin etmenize gerek kalmaz. Bu sayede hem zaman hem de kazanç elde etmiş olursunuz. marka reklam çalışmalarınızın sosyal medya ayağında yapılabilecek bütün işlemleri tek bir tıklama ile çözüme kavuşturabilirsiniz.