Instagramda Yorum Kapatma Nasıl Yapılır?

Instagramda Yorum Kapatma Nasıl Yapılır?

29 Eki `16 2065 İnstagram

Milyonlarca kullanıcıya hitap eden instagram,  kullanıcılarına her geçen gün yeni bir özellik sunmak sureti ile kendisini sürekli güncellemektedir. Bu güncellemeler ile hem kullanıcılar daha fazla özellik ile instagramı kullanabilir hale gelmekte hem de zaman içinde instagramı daha yoğun bir şekilde kullanabilir hale gelmektedir. Özellikle son eklenen özelikler yoğun talep görmesinin yanı sıra, oldukça da gereklidir de diyebiliriz. Yakın zamanda duyurulan “instagram yorum kapatma özelliği” belki de son derece gerekli ve önemli bir güncelleme olarak kabul edilmektedir. Pek çok kullanıcının uzun süredir takip ettiği, ihtiyaç duydukları bu özellik; kişisel fotoğraflarına istemedikleri kişi ya da kişilerin yorumlarına engel olma isteklerine çözüm üretmektedir. Bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de yoğun bir şekilde kullanılan bu özellik; şimdiden hemen her kullanıcının dikkatini çekmiştir. Yazının devamını okumak için "Devamını Oku" butonuna basınız.

Ne Kadar Instagram Takipçi Satın Almalıyım?

Ne Kadar Instagram Takipçi Satın Almalıyım?

29 Eki `16 1140 İnstagram Takipçi

Çeşitli marka ve firmaların gerek kendi tanıtımlarını yapmak gerekse de ürünlerini tanıtmak amacı ile sosyal medyayı sıklıkla kullandığı bir gerçektir. Özellikle, hemen her yaş gurubunun gün içinde defalarca göz atma gereksinimi duyduğu, adeta bir haber bülteni gibi takip ettikleri sosyal medya ağları aynı zamanda firmaların direkt olarak sıcak satış yapabilmelerini de sağlamaktadır. Bunun için temelde öncelikle firma ya da kurumsal hesaplarına daha fazla takipçi ve beğeni sağlamak istemektedirler. Öncelikle bilinmesi gereken ise; ne kadar fazla takipçi var ise o kadar çok popülarite demektir. Sosyal medya fenomeni olarak da adlandırılan bu tip takipçisi fazla olan hesapların, elbette ki paylaşımları da daha fazla kişi tarafından beğeni elde edebilmektedir. Yazının devamını okumak için "Devamını Oku" butonuna basınız.

Instagram Takipçi Satın Alım İşlemi Yasal Mı?

Instagram Takipçi Satın Alım İşlemi Yasal Mı?

28 Eki `16 3204 İnstagram Takipçi

Günümüz popüler internet kullanım alanları arasında gösterebileceğimiz sosyal medya siteleri, aynı zamanda beraberinde kimilerine ciddi bir kazanç kapısı olarak da açılmaktadır. Belli başlı sosyal medya hesapları arasında özellikle de fotoğraf ve albüm paylaşımı yapmayı sevenlere hitap eden Instagram, ne kadar çok beğeni aldığınız ve takipçi sayısına ulaştığınız ile kullanıcıları arasında kıyaslama yapmaktadır. Bu durumdan ortaya çıkan sonuç sosyal medya fenomeni olma yolunda ilerleyenlerin zaman zaman takipçi sayılarını farklı yollar ile artırmaya çalıştıkları da bir gerçektir. Aslına bakıldığında yine teknolojinin de yardımı ile direkt olmayan yollar ile instagram takipçisi temin etmek çok da zor değil. Yazının devamını okumak için "Devamını Oku" butonuna basınız.