Instagram’da Kolay Takipçi Kazanmanın Yolları

Instagram’da Kolay Takipçi Kazanmanın Yolları

01 Kas `16 1687 İnstagram Takipçi

Instagram gibi sosyal medya ağlarının dünya genelinde milyonlarca kişiye hitap etmesi beraberinde sanal ortamda popüler olma durumlarını da ortaya çıkarmıştır. Özellikle sosyal medya fenomeni olarak ortaya çıkan bu husus, pek çok kişinin bir anda şöhrete kavuşmasını sağlamıştır diyebiliriz. Bunun yanı sıra sadece bireysel ve kişisel kullanımları değil aynı zamanda ticari kuruluşlarında bu tip sosyal medya ağlarını kullandığını bilmekteyiz. Bu sayede ilgili firmalar kolay bir şekilde hem markalarını hem de firmalarının satış ağlarını genişletebilmektedir. Bir nevi reklamlarını sosyal medya üzerinden yapabildiklerini de söyleyebiliriz. Yazının devamını okumak için "Devamını Oku" butonuna basınız.

Instagram Hashtag Problemi 2016 - Çözümü Burda

Instagram Hashtag Problemi 2016 - Çözümü Burda

01 Kas `16 3231 İnstagram

Instagram kullanıcılarının özellikle fotoğraflarını etiketleme özelliği oldukça sık kullandıkları bir özelliktir. Bu özellik o kadar yaygındır ki fotoğraf ve albümlerin etiketlenmesi ile birlikte çok sayıda farklı arama motorunda dahi fotoğrafların bulunabilirliği artmakta, farklı kullanıcılarının dikkatini çekmesini sağlamaktadır. Bu konuda kullanıcıların dikkat etmesi gereken yegane nokta ise; aşırı fazla ve sık etiket yani hashtag kullanımı beraberinde hesapların askıya alınmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle hashtag kullanırken fotoğraf başına maksimum 5 adette sınırlı kalmanızda fayda olacaktır. Yazının devamını okumak için "Devamını Oku" butonuna basınız.

Instagram Resimleri Beğenemiyorum Hatası 2016 - Çözümü Burda

Instagram Resimleri Beğenemiyorum Hatası 2016 - Çözümü Burda

01 Kas `16 9337 İnstagram

Genel kullanımına istinaden eğer ki instagram hesaplarınızda olası engellemeler almış iseniz; resim beğenisi yapamazsınız. Bunun yanı sıra kişi ya da kişileri takip etmenize de izin verilmez. Bunun başlıca nedeni ise; hesabınızın aşırı yoğun bir şekilde beğeni yapması ya da paylaşım yapmasıdır diyebiliriz. Öncelikle bilinmesi gereken bütün instagram hesapları botlar aracılığı ile takip edilmektedir. Özellikle aşırı yoğun kullanımı durumunda da bu takip sıklaştırılmakta ve botlar aracılığı ile aşırı beğeni, paylaşım ve takip yapanların hesapları yine takip altına alınmaktadır. Takip sonunda ise geçici ve kalıcı engellemeler ile karşılaşılma durumları ortaya çıkabilmektedir. Yazının devamını okumak için "Devamını Oku" butonuna basınız.