İnstagram'da Kimseyi Takip Edemiyorum 2016 - Çözümü Burda

İnstagram'da Kimseyi Takip Edemiyorum 2016 - Çözümü Burda

24 Eki `16 1388 İnstagram

Sosyal ağların hayatımıza hızlı bir şekilde girmesinin ardından özellikle kişisel ve kurumsal anlamda kullanımı da ön plana çıkmıştır. Kişisel anlamda popülarite artırımının yanı sıra, kurumsal anlamda da marka tanınırlık ve satış hacmini artırma gibi hedefleri sosyal ağlar kolaylıkla sağlayabilmektedir. Bu popülarite ve marka tanınmasını artırmak için ise kullanıcıların birbirilerini takip etmesi ve çeşitli paylaşımlarını da beğenmesi gerekmektedir. İşte bu aşamada organik olmayan yani doğal yollar ile gerçekleşmeyen Instagram hesaplarının büyümesi yetkililer tarafından da takip edilebilmektedir. Özellikle, bazı sistemler farklı kullanıcıların tanımadığı kişilerin fotoğraf ve albümlerini beğenmesi sağlanabilmektedir. Yine birbirini tanımayan onlarca kişinin birbirlerini takip etmesi de olasılıklar dahilindedir. Ve bu durum belirli sıklıklar ile yapılmaması durumunda Instagram yöneticileri tarafından engellenmektedir. Yazının devamını okumak için "Devamını Oku" butonuna basınız.

İnstagram Şifremi Unuttum

İnstagram Şifremi Unuttum

23 Eki `16 2640 İnstagram

Sosyal medya uygulamaları arasında liste başını zorlayan Instagram, sadece bireysel kullanıcıların değil aynı zamanda kurumsal olarak da bu uygulamayı kullananların önemli bir aracı haline gelmiştir diyebiliriz. Özellikle; marka tanıtımı, ürün resim ve albüm tanıtımı gibi etkinliklere ihtiyacı olan firmaların ilk tercihleri arasında gelen Instagram, aynı zamanda bir reklam ağı başlangıcı olarak da kullanılmaktadır. Yazının devamını okumak için "Devamını Oku" butonuna basınız.

Neden Turkinstagram?

Neden Turkinstagram?

22 Eki `16 3327 Turkinstagram

Sosyal ağların günlük hayatta hızlı ve yaygın bir şekilde kullanılmaya başlaması beraberinde pek çok kullanıcının milyonlara hitap edebilecekleri bu ortama daha fazla katılım göstermek istemesini de getirmiştir. Özellikle son günlerde artan marka tanıtım furyası da düşünüldüğünde, instagram gibi fotoğraf ve albüm paylaşımı yapılan sosyal ağların çok daha verimli ve kullanılır hale gelmesini de sağlamıştır diyebiliriz. Bu durum beraberinde ilgili fotoğraf albümü ve paylaşımların daha fazla kitleye ulaştırılması çabasını da getirmiş ve tanıtım amacıyla da kullanılabilir hale gelmiştir. Ülkemizde ve dünyada çok sayıda firmalar ise bu hizmeti profesyonel olarak sağlayabilmektedir. Yani sizin marka ve tanıtımlarınızı kolay bir şekilde anında binlerce ve hatta on binlerce kişiye ulaştırabilmekte, beğenilerini sağlayabilmekte ve dolayısı ile de sizin tanınmış bir markaya sahip olmanızı sağlamaktadır. Yazının devamını okumak için "Devamını Oku" butonuna basınız.