İnstagram Şifremi Unuttum

İnstagram Şifremi Unuttum

23 Eki `16 2591 İnstagram

Sosyal medya uygulamaları arasında liste başını zorlayan Instagram, sadece bireysel kullanıcıların değil aynı zamanda kurumsal olarak da bu uygulamayı kullananların önemli bir aracı haline gelmiştir diyebiliriz. Özellikle; marka tanıtımı, ürün resim ve albüm tanıtımı gibi etkinliklere ihtiyacı olan firmaların ilk tercihleri arasında gelen Instagram, aynı zamanda bir reklam ağı başlangıcı olarak da kullanılmaktadır. Yazının devamını okumak için "Devamını Oku" butonuna basınız.

Neden Turkinstagram?

Neden Turkinstagram?

22 Eki `16 3265 Turkinstagram

Sosyal ağların günlük hayatta hızlı ve yaygın bir şekilde kullanılmaya başlaması beraberinde pek çok kullanıcının milyonlara hitap edebilecekleri bu ortama daha fazla katılım göstermek istemesini de getirmiştir. Özellikle son günlerde artan marka tanıtım furyası da düşünüldüğünde, instagram gibi fotoğraf ve albüm paylaşımı yapılan sosyal ağların çok daha verimli ve kullanılır hale gelmesini de sağlamıştır diyebiliriz. Bu durum beraberinde ilgili fotoğraf albümü ve paylaşımların daha fazla kitleye ulaştırılması çabasını da getirmiş ve tanıtım amacıyla da kullanılabilir hale gelmiştir. Ülkemizde ve dünyada çok sayıda firmalar ise bu hizmeti profesyonel olarak sağlayabilmektedir. Yani sizin marka ve tanıtımlarınızı kolay bir şekilde anında binlerce ve hatta on binlerce kişiye ulaştırabilmekte, beğenilerini sağlayabilmekte ve dolayısı ile de sizin tanınmış bir markaya sahip olmanızı sağlamaktadır. Yazının devamını okumak için "Devamını Oku" butonuna basınız.

Neden İnstagram Beğenisi Satın Almalıyım?

Neden İnstagram Beğenisi Satın Almalıyım?

20 Eki `16 1204 İnstagram Beğeni

Günümüz popüler sosyal ağ uygulamaları arsında özellikle de fotoğraf ve albüm paylaşımının yoğun bir şekilde devam ettiği instagram hesapları, kişi ya da firmaların aynı zamanda popülaritesindeki göstergedir de diyebiliriz. bu sosyal ağ uygulamasındaki popülariteyi sağlamak için öncelikle kullanıcıların kendi aralarında bir takip ağı oluşturması gerekmektedir. Örnek vermek gerekirse; sevdiklerinizin paylaşım ve fotoğraflarını beğenmek ve onların profillerini takip etmek sureti ile sizin de paylaşım ve albümlerinizin beğeni sayısını artırabilirsiniz. Bir nevi doğal büyüme yöntemi olarak da kabul edilebilen bu yöntem bilinmektedir ki ciddi bir zaman gereksinimini de beraberinde getirmektedir. Bu tip sosyal ağ ve paylaşım uygulamalarını kullanan şahsi hesaplar ve ticari hesaplar da bu tip yöntemlere gereksinim duyabilmektedir. Gerek kendi paylaşım ve fotoğraflarının popülaritesini artırmak gerekse de ticari amaçla kullananların ürünlerini daha fazla kişiye tanıtmak amacıyla hem profillerinin takipçi sayısını artırmak hem de paylaşımlarının beğeni sayısını artırmak durumundadır. Yazının devamını okumak için "Devamını Oku" butonuna basınız.